Історичний факультет ЗНУАбітурієнту

Методичні матеріали до семінару-практикуму "Інноваційні методики викладання історичних дисциплін та підготовка учнів до участі в конкурсних заходах" 

 

На історичному факультеті здійснюється підготовка за такими напрямами, як «Історія та археологія» (галузь знань «Гуманітарні науки») та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (галузь знань «Міжнародні відносини»). Підготовка фахівців з кожного напряму забезпечується за освітніми ступенями бакалавра і магістра.


Галузь знань «Гуманітарні науки»
Напрям підготовки «Історія та археологія»

Фахівці у галузі історії можуть:


Випускники, які навчалися за спеціальністю «Історія та археологія» отримують кваліфікацію «Історик. Викладач історії», випускники, які навчалися за професійним спрямуванням «Архівознавство» – «Історик. Архівознавець. Викладач історії».Сертифікати:
1. Українська мова та література 
2. Історія України Профільний 
3. Іноземна мова або географія 

Кількість місць для денної форми навчання:
Ліцензійний обсяг набору: 65
Кількість місць державного замовлення: 30
Вартість контрактної форми навчання (за 1 семестр): 4500 грн.

Кількість місць для заочної форми навчання:
Ліцензійний обсяг набору: 65
Кількість місць державного замовлення: 3
Вартість контрактної форми навчання (за 1 семестр): 2475 грн

 


Галузь знань «Міжнародні відносини»

Напрям підготовки «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Фахівці у галузі міжнародних відносин можуть:


Студенти напряму підготовки «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» одержують кваліфікацію «Політолог-міжнародник. Перекладач».

Сертифікати
1. Українська мова та література 
2. Історія України Профільний 
3. Іноземна мова або географія 

Кількість місць набору
Ліцензійний обсяг набору: 50
Кількість місць державного замовлення: 5
Вартість контрактної форми навчання (за 1 семестр): 4945 грн.

 

Історичний факультет активно співпрацює із зарубіжними науковими установами: Блаффтонським університетом (США), Університетом Фресно Пасифік (США), Університетом Торонто (Канада), Інститутом українознавства ім. Ковальських (Канада), Гамбурзьким університетом (Німеччина), Європейським Інститутом ім. Г. Еккерта (Німеччина), Варшавським університетом (Польща), Ягеллонським університетом (Польща), Софійським університетом Святого Климента Охридського (Болгарія), Люблянським університетом (Словенія). Студенти факультету мають можливість брати участь у міжнародних наукових та навчальних програмах академічного обміну на базі провідних освітніх центрів Європи та Америки.

Специфіка історичного факультету полягає у тому, що його випускники виявляються готовими до роботи у найрізноманітніших сферах життя. Серед випускників-істориків є військові, дипломати, бізнесмени, працівники державних архівів, журналісти, державні службовці і професійні політики.

Випускниками історичного факультету є начальник управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Вєрозубов, перший проректор Дипломатичної Академії України при Міністерстві закордонних справ України В’ячеслав Циватий, губернатор Запорізької області у 2008–2010 рр. Олександр Старух, голова ради директорів компанії «Александр» Володимир Кальцев. Випускники факультету мають можливість зробити успішну кар’єру та впевнено дивитись у майбутнє. 

Ласкаво запрошуємо усіх бажаючих до лав
історичного факультету
Запорізького національного університету!

Контактна інформація:
Заступник декана з профорієнтаційної роботи
Черкасов Станіслав Сергійович
тел.: (097) 515-22-63; ел. пошта: vsemirkaznu@gmail.com 
Приймальна комісія ЗНУ (061) 764-67-53
Web-сторінка приймальної комісії 
Віртуальна екскурсія факультетом