Історичний факультет ЗНУПро кафедру всесвітньої історії та міжнародних відносин

 Співробітники кафедри                Графік консультацій

/gallery/2013/10/81-2013-10-01-01-37-24-kaf_vsesvit.jpg

Фото. Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин. 2010 р.


Створена в 1975 р. З 2006 року кафедра змінила назву – «Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин».
Завідувач – доктор історичних наук, професор, ректор Запорізького національного університету Фролов Микола Олександрович.
На кафедрі працюють професори М.О.Фролов,  О.Р.Давлєтов, Л.О.Нестеренко, доценти С.І.Андрух, С.В.Білоножко, О.М.Маклюк, О.М.Козакова, М.В.Єльников, Р.Б.Шиханов, А.В.Омельченко, С.С.Черкасов, старший лаборант С.С. Люта.
Кафедра забезпечує проведення навчальної роботи з дисциплін всесвітньої історії (від первісної історії до історії новітнього часу зарубіжних країн Європи, Азії, Америки, Африки) та міжнародних відносин. З 1985/1986 н.р. на ній відкрито спеціалізацію з всесвітньої історії, а з 1995 р. розпочався випуск за спеціальністю «всесвітня історія». З відкриттям нового напряму підготовки «Країнознавство» (галузь знань «Міжнародні відносини») кафедра стала випускаючою також і за однойменною спеціальністю «Країнознавство».
Викладачі кафедри читають спецкурси «Історія міжнародних відносин», «Історія суспільно-політичної думки», «Історичні портрети політичних та державних діячів зарубіжних країн», «Інформаційні технології в історичних дослідженнях», «Політичні системи зарубіжних країн», «Демографічна і соціальна структура населення країн регіону», «Внутрішньополітичний розвиток країн світу» тощо.
Ведеться підготовка аспірантів за спеціальністю 07.00.02 «всесвітня історія».


Контакти:
м. Запоріжжя, проспект Леніна, 74
Запорізький національний університет, V корпус, ауд. 304
тел. 061-2287639